Pro tebe............

12. září 2006 v 22:55 | blaženka | 
Zuzanko…řekl někdo tak? Možná, že ne, anebo se to nestává často. Ale to je ,,this cruel world´´ . Nikdo ti v něm nepomůže ani nezachrání, nepoddá pomocnou ruku ani provaz, aby ses chytila….Seš tu sama za sebe !
Tyhle slova se mi nepíšou snadno, ale musím tě nějak probudit ! Já tu budu vždycky, abych tě vyslechla a snažila s tebou najít správný řešení, ale jednou tu nebudeš ty…..A co potom já? Myslíš, že si řeknu- stejně to tak bylo nejlepší? Ne, neřeknu si to, protože na to Tě mám moc ráda. A chci , aby sis to uvědomila. Nedokážu si představit chvíle, kdy sem na dně se zavázanou rukou klečím u počítače a nevím jak dál…..První komu určitě napíšu, seš ty! Máš u mě důvěru, cítím z tebe obrovskou dávku lásky a pochopení, kterou dokážeš rozdávat dál lidem ! A jedinej problém je, že pak tu asi není nikdo, aby ti to oplatil . Já se snažím, ale asi ne moc, musím uznat, že v tom mám teď docela zmatek. Vždycky si mě ujišťovala a ujišťuješ, že ti pomohlo popovídat si se mnou. Nevím, v těhle chvílích sem na dně, na to svým, a prostě mám strach s někým mluvit…je to těžký, nechci, abych ti řekla něco, co ti může ublížit… Teď chceš být sama, mít čas na to si všechno rozmyslet a já ti doporučuju - jeden den nech tady icq, blog, prostě všechno bejt a odreaguj se ! Pořádně popřemýšlej co vůbec chceš a nechceš….
Ale nikdy nezapomeň, že já Tě mám hrozně moc ráda a nechci tě ztratit v těhle chvílích……
…nechci Tě ztratit nikdy…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elisha elisha | 15. září 2006 v 21:36 | Reagovat

souhlasim camayo ty máš skvělej dar rozdávat radost a smích jen škoda že nedokážeš rozveselit sama sibe když zrovna ty to potřebuješ já se tedka snažim hrabat nahoru a poprvý za pěkně dlouhou dobu mi přiadá že se mi to daří a ty camayo si tam taky přidala svejma ff a hlavně skvělym blogem falenangel  začala sem psát básničky a vždycky když je mi na nic tak se vypíšu a i když se to nezdá fakt to pomáha

2 blaženka blaženka | 15. září 2006 v 22:50 | Reagovat

elisha- no ona to zvládne, je to strašně silná osobnost, kdyby si chtěla tak můžeš klidně sem napsat básničky, do komentářů, jestli ti to pomáhá :-)

3 Black nagel - Lu.c.inka Black nagel - Lu.c.inka | 17. září 2006 v 16:59 | Reagovat

jo camayka..To zvládne když mám tu čest si sní napsat aspon malinkatou věc!? Tak nevím..je to jako bych si psala s člověkem kterej mi oparvdu rozumí!! Stejně tak je to i s tebou blaženko.. Mám vás holky mocinyk ráda i Nathy.. vy 3 jste to enjlepší co ěm v životě potkalo!! :) :-*

4 elisha elisha | 25. září 2006 v 16:54 | Reagovat

blaženka: jj děkuju moc

5 tokio-tom tokio-tom | 27. září 2006 v 22:19 | Reagovat

kurva holky vy ste mi vyhnaly do vočí slzy...seberte se sakra!! proč musej tak skvělý lidi takhle žít? já bych za tebe Camayo dala život, protože TĚ MÁM PROSTĚ STRAŠNĚ RÁDA!!!!  Nikdy sem TĚ neviděla obobně. ani fotku tvojí sem v životě neviděla a přesto seš mi asi nejblíž uplně ze všech...ze všech.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.